Atraskite sulčių galias

Sulčių galia neįtikėtina. Keletas gurkšnelių ryte pažadina žmogaus organizmą, kaitrią vasaros popietę atgaivina, vakare – suteikia jėgų užbaigti neatidėliotinus dienos darbus, o tikslingai parinktos – padeda atsikratyti metų metais kankinančių negalavimų.

Jos laikomos sveiko gyvenimo simboliu ir yra bene pačios populiariausios. Šiose sultyse esantys pektinai valo iš organizmo toksinus. Taip pat stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą.
Tai labai aromatingos sultys. Jos teigiamai veikia inkstų ir kepenų veiklą. Sudėtyje yra bromelaino – baltymus skaidančio fermento, kuris gerina virškinimą. Sultys gelbsti ir gydant anginą bei yra puiki priemonė metant svorį, nes turi savybę deginti riebalus.
Geriamos sergant avitaminoze, sergant mažakraujyste, ūmiu bronchitu. Turi daug vitamino C bei stiprina imunitetą.
Puiki natūrali priemonė nuo nemigos. Normalizuoja kraujospūdį, mažina cholesterolio kiekį kraujyje.
Jos tirštos ir skanios, gausu kalio, kalcio, fosforo, magnio. Gerina žarnyno veiklą, turi antimikrobinių savybių. Naudingos sergant inkstų akmenlige.
Jos turi daug geležies, todėl būtina vartoti esant mažakraujystei. Stiprina organizmą, padeda atsigauti po persirgtų ligų, operacijų.
Turi stiprių antikancerogeninių savybių, todėl puikiai tinka profilaktikai nuo susirgimo vėžiu.
Ypač naudingos esant nerviniam išsekimui, nusilpus. Jas reguliariai vartojant, sumažėja cholesterolio kiekis kraujyje. Lengvina atsikosėjimą, gerina medžiagų apykaitą.
Nė viena uoga neturi tiek jodo, kiek aronija. Aronijų sultys mažina arterinį kraujospūdį, todėl geriamos sergant hipertenzija. Tačiau kam padidėjęs kraujo krešumas, aronijų sultis reikia vartoti saikingai.
Beržų ar klevo suloje yra daugybė mineralinių medžiagų, kurios itin svarbios žmogaus sveikatai ir savijautai. „Sulčių namuose“  šis nuo seno žinomas ir vertinamas lietuvių gėrimas  sumaišomas su citrinos sultimis, todėl nuo šio sulos gėrimo atsparumas ligoms dar labiau padidėja. Pageidaujanteiji sulą gali įsigyti ir natūralią, nesumaišytą su jokiomis kitomis sultimis.